Yılmaz Erdoğan gönlünü 25 yaş küçük modele kaptırdı. Ünlü bestecinin yeğeniyle aşk yaşıyor

Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Yasemin Baştan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘İnci Taneleri’ dizisinde ‘Azem’ karakterine hayat veren Yılmaz Erdoğan hakkında olay olacak bir iddia gündeme geldi.

İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü’nün hayat verdiği pavyon çalışanı Dilber karakteri ile aşk yaşayan eski bir öğretmeni canlandıran Yılmaz Erdoğan gerçek hayatta da dizideki gibi kendisinden yaşça oldukça küçük bir isimle birlikte olduğu öne sürüldü.

Program sunucusu Bircan Bali’nin iddiasına göre Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın’ın aşkı 2 yıldır sürüyormuş.

57 yaşındaki ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 25 yaş küçük, Cansu Taşkın ile aşk yaşadığı iddiası sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

Cansu Taşkın kimdir?

Cansu Taşkın, model olarak kariyerine devam ederken, Fatmagül’ün Suçu Ne adlı dizide yer alarak ilk kez oyunculuğa adım atmış oldu. İlerleyen zamanda çeşitli film ve dizilerde boy gösteren Taşkın, klip çalışmalarında da yer alıyor.

Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise mezunu olan güzel, besteci Metin Özülkü’nün yeğenidir.

16 yaşında İzmir Fuarı’nda podyuma çıkarak modelliğe adım atan Cansu Taşkın, ilk yarışma deneyimini, 17 yaşında dünya modellik yarışmasında dördüncü seçilerek kazandı.

Birçok modacı ile çalıştı. 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye giremedi. 2012 yılında Idol Of Models yarışmasında ikinci oldu.

2010 yılında “Fatmagül’ün Suçu Ne?” rol alarak oyunculuğa başlayan Taşkın, 2013 yılında “Qüfür” adlı sinema filminde Arafat Şavata ile birlikte başrolde oynadı.

Cansu Taşkın, 53 kilodur ve 1.82 boyundadır. Vücut ölçüleri 90-58-92 olarak ölçülmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx