Ünlü rapçinin binlerce dolar harcadığı dişleri eşinin telefonunun arka planında!

Ünlü rapçi Kanye West (46), geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu.

850 BİN DOLAR!

İlginç giyim tarzlarıyla ve halka açık yerlerdeki uygunsuz görüntüleriyle çok konuşulan ikiliden Kanye West, son dişleriyle gündeme geldi. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde elmastan daha pahalı titanyumdan yapılmış, kendi tasarımı olduğu iddia edilen yeni dişler yaptırdı.

West, 850 bin dolarlık dişleriyle ‘Beni Seven Casus’ (The Spy Who Loved Me) filminde yer alan ve Richard Kiel’in canlandırdığı ‘Jaws’ isimli ikonik James Bond karakterinin dişlerine özendiğini gözler önüne serdi.

ARKA PLANINDA KOCASININ DİŞLERİ VAR

Kanye West ile Bianca Censori, geçtiğimiz gün ise Los Angeles’ta görüntülendi. 29 yaşındaki Censori’nin, eşinin yeni titanyum dişlerinin fotoğrafını telefonunun arka planı olarak kullandığı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx