Ünlü Oyuncu İncecik Bele Sahip Olmanın Sırrını İlk Kez Açıkladı

Dünya üzerinde binlerce diyet türü bulunuyor olsa da, son yıllarda en popüler uygulama intermittent fasting adıyla bilinen aralıklı oruç olmakta.

Ünlü oyuncular dahil olmak üzere milyonlar tarafından denenen bu diyet türü, yağların yakılmasını hızlandırırken kadınlarda belin kısa sürede incelmesini sağlıyor.

“GÜNDE 16 SAAT AÇ KALIYORUM”

Oynadığı diziler ile gündeme gelen güzel oyuncu Melisa Döngel, sıklıkla sorulan “Fiziğini nasıl koruyorsun” sorusuna ilk kez yanıt verdi.

Zayıflığının sırrını paylaşan Melisa Döngel, 16 saat aç kaldığını ve tek bir öğünde istediği her şeyi tükettiğini söyledi. Zayıflığını aralıklı oruca bağladığını söyleyen Melisa Döngel, “16 saat kendini aç bırakıyorsun, Tek öğünde istediğim her şeyi tüketiyorum” dedi.

ESTETİK SORUSUNA “BEN BENLİKTEN ÇIKMIŞIM” YANITINI VERMİŞTİ

Güzel oyuncu, son yıllarda gece kulüplerinin çıkışında karıştığı olayların yanı sıra, aşk hayatıyla da gündeme geliyor. Rapçi Sefo ile bir dargın bir barışık ilişkilerini kısa süre önce noktalayan Döngel, Sergen Yalçın ile aşk yaşadığı iddiasıyla magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı.

İki ismin Alaçatı’da uzun bir tatil yaptığı belirtilirken, Döngel hakkında son iddialar ise estetik üzerine yoğunlaştı. Oyuncunun yaşadığı fiziksel değişim, magazin basını tarafından “abartılı” bulunurken, Döngel geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile estetik iddialarını ilk kez kabul etmişti.

Ne kadar estetiği olduğu sorusuna “Çene dolgum var, yanak dolgum var, dudak dolgum var. Biraz da botoks. Ben benlikten çıkmışım aslında.” şeklinde yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx