Korkunç olay: Hamile kadın banyoda telefonunu şarj ederken akıma kapıldı

Brezilya’da yaşayan dokuz aylık hamile olan bir kadın korkunç bir şekilde yaşama veda etti…

Doğuma hazırlanan ve ismi açıklanmayan 17 yaşındaki kadın, banyoda şarj ettiği telefonun şarj kablosuna basınca akıma kapıldı.

17 yaşındaki eşine yardım etmeye çalışan adama da elektrik çarptığı belirtildi.

Çığlık sesini duyan eşi hemen banyoya koşunca 17 yaşındaki kadının cansız bedenini buldu. Kadına dokunmak isteyen adama da elektrik çarptığı belirtildi. Ambulans ve ilkyardım ekipleri olay yerine gelirken, kadının olay yerinde yaşamını yitirdiği açıklandı. Genç kadının karnında taşıdığı bebeğin de öldüğü duyuruldu.

Brezilya’nın doğusundaki Campina Grande’de meydana gelen olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Evde inceleme yapan polisler, şarj kablosuna bir ara kablo takıldığını da belirterek, bu kablonun ise neredeyse kopmak üzere olduğu duyuruldu.

Kablonun bazı parçalarının kopuk olduğu belirtildi.

Evde inceleme yapan polisler şarj kablosunun bantla tutturulduğunu ve kadının çıplak ayakla kabloya bastığını söyledi. Genç kadının ayaklarının ıslak olup olmadığı ise açıklanmadı. Feci bir şekilde öken kadının kayınvalidesi ise yerel medyaya konuştu. Acılı kadın, “O benim kızım gibiydi. Anlaşılan kabloya basınca akıma kapılmış” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx