İtalya’da ‘şeytan çıkarma’ dehşeti: Ayin yapıp ailesini katletti

Cinayet, ailenin Palermo’nun Altavilla Milicia semtindeki Via Reggia Trazzera Marina di Granatelli’deki evinde meydana geldi.

Barreca eşi Antonella Salamone, iki çocuğu 16 yaşındaki Kevin ve beş yaşındaki Emanuel’i korkunç bir şekilde öldürdükten sonra polise teslim oldu. Olay yerine gelen polis ekipleri, Barreca’nın karısını ateşe verip cesedini gömdüğünü, oğullarından birine işkence yaptığını ve onu zincirlerle boğduğunu belirledi. Dini bir fanatik olduğu değerlendirilen Barreca’nın, ilk ifadesinde karısının ve çocuklarının ‘Şeytan tarafından ele geçirildiğini’ söyledi.

Polis adamın fanatik bir tarikata üye ihtimalini değerlendiriyor.

Polis yetkilileri, Barreca’nın serbest bıraktığı bir diğer kızının ifadelerine göre, aile dostları olan bir çiftin de cinayete karıştığını belirledi.

‘Şeytan çıkarma’ katliamından kurtulan 17 yaşındaki genç kız da ilk ifadesinde, “Bizi şeytandan kurtarmak için şeytan çıkarma ayini yaptılar” dediği bildirildi. Polis şimdi, şeytan çıkarma ayininde ve cinayetlerde rol oynayan diğer çiftin peşine düştü. 17 yaşındaki kız ise devlet tarafından koruma altına alındı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx