BURSA (İGFA) – . Final etabındaki ilk maçında Kütahya Tavşanlı Moymulspor ile karşılaşan Bursa Büyükşehir Belediyespor, sahadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı. İkinci maçında Balıkesir Bandırma Voleybol’u 3-1’lik skorla geçen Bursa Büyükşehir Belediyespor, üçüncü maçında ise Gemlik İstiklal Spor’u 3-1 mağlup etmeyi başardı ve 3’te 3 yaparak şampiyonluğa ulaştı. Bursa Büyükşehir Belediyespor, bu başarısıyla yeni sezonda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.
Related Posts
Hahambaşı’nın Erdoğan’a sarılmasının sırrı ortaya çıktı. Herkes o hareketi konuşmuştu
29 Ekim resepsiyonunda gündem olan Türkiye Musevileri Hahambaşı Rav İsak Haleva’nın Erdoğan’ın boynuna sarıldığı anların nedeni belli oldu.
Sinop’ta öğrencilere kentin tarihi ve turistlik mekanları tanıtıldı
Sinop’ta, Valilik tarafından başlatılan ‘Sinopumuzu Tanıyalım Projesi’ kapsamında Gerze ilçesinden gelen öğrencilere kentin tarihi ve turistlik mekanları tanıtıldı. Vali Mustafa Özarslan’ın da katıldığı etkinlikte öğrenciler, kent hakkında bilgi aldıktan sonra rehberler eşliğinde tarihi ve turistlik mekanları gezdi.
Bursa’da orman yangını
Bursa’nın Dağyenice Mahallesi’nde ormanda yangın çıktı. Yangın, ekiplerin 2 saatlik müdahalesiyle kontrol altına alındı. Rüzgarın etkili olduğu bölgede soğutma çalışmaları sürüyor. DHA’nın haberine göre, Nilüfer ilçesindeki Dağyenice Mahallesi ile …