Oyuncu dostlar buluştu! ‘Eskileri yad ettik’

‘Güldür Güldür Show’, ‘Hükümet Kadın’ ve ‘Av Mevsimi’ gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Mahir İpek, geçtiğimiz Ocak ayında Cihangir’de bir mekanda arkadaşları ile bir araya gelip, sohbet etmişti. Neşelerinin yerinde olduğu gözlenen ünlü oyuncular, mekan çıkışı gazetecilere poz vermişti.

Asuman Dabak, yakın arkadaşı ve meslektaşı Mahir İpek’e, 17 yaşında TRT’deki bir programda şair Necati Cumali’ye ait bir şiir okuduğunu hatırlatarak, o gün çekilen fotoğrafını göstermişti.

“NEREDEN NEREYE”

İpek’in, 17 yaşındaki çekilen fotoğrafını görünce gözleri dolmuş ve “Vay be, nereden nereye. Ben bile bu halimi hatırlamıyorum. Nasıl oldu da buldun bu fotoğrafı? Beni duygulandırdın” demişti.

ARKADAŞIYLA CİHANGİR’DE

51 yaşındaki Mahir İpek tüm bunların ardından arkadaşı Ertan Saban ile yine Cihangir’de yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı.

“BİZİ ELİMİZDE DEĞİL”

Basın mensuplarıyla konuşarak meslektaşı ile eskileri yad etmek için buluştukları söyleyen İpek, şu ifadeleri kullandı:

Eski iki arkadaş buluştuk eskileri yad ettik iyi de oldu. Korkunç bir dönemden geçiyoruz. Deprem dediğiniz şey bizlerin hesaplayamadığı bir şey. Maalesef ki biz ülke olarak depremin göbeğinde yaşayan insanlarız, bunu önceden bilebilseydik önlem alırdık; ancak bizim elimizde değil.

“ARADA MEKİK DOKUYORUM”

“Güldür Güldür devam ediyor” diyen ünlü isim, “Ankara’da Ankara Sanat Tiyatrosunda hafta sonları Bir anarşistin kaza sonucu ölümünü anlatan bir oyun sergiliyorum. Zamanımın çoğu Ankara’da geçiyor, arada mekik dokuyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir