Kız arkadaşı darp mı etti? Oyuncu Emre Yetim’den birinci açıklama

Oyuncu Emre Yetim’in, 26 Mayıs tarihinde kız arkadaşı Naz Ş.’nin Beşiktaş’taki konutunda yemek sırasında çekirdek yediği için kız arkadaşı tarafından darp edildiği tez edildi. Naz Ş.’nin, oyuncu Emre Yetim’e “Yeme, midemi bulandırıyorsun” demesiyle başladığı tez edilen tartışma kısa müddette arbedeye dönüştü. Naz Ş. oyuncunun yüzünü tırnakladı, tokat ve tekmeler atarak darp betti. Oyuncu Emre Yetim, polisi arayarak şikayetçi oldu ve darp raporu aldı.

‘KÜÇÜK BİR TARTIŞMA BÜYÜDÜ’

Olayın akabinde taraflar kendi ortalarında uzlaşırken Emre Yetim, Naz Ş.’nin sevgilisi olmadığını ve şikayetini geri çektiğini belirtti. Yaşadıklarını anlatan Yetim, “Söz konusu olan kişi, bir arkadaşım. Onun konutundaki bir aile yemeğinde bir tatsızlık oldu. Daha sonra bu olay savcılık şikayetine de neden oldu. Çok fazla olayın ayrıntısını anlatmak istemiyorum. Yansıyan haberlerde bir yemekte olduğumuz aslında söz edilmişti. Orada ben alkol almadım. Yanlış bir söz olmuş. O denli yansımış herhalde haberlere. Orada bir küçük tartışmanın büyümesi üzerine bu türlü bir istenmeyen olay cereyan etti. Çok ayrıntılandırılacak bir şey değil. Bir ağız dalaşının, yanlış anlaşılmanın aslında tezahürü. Çok da bu türlü büyütülecek bir durum yoktu. Aslında kişinin ailesi, annesi de orada olayın şahidi oldu. O da sağ olsun yardımcı oldu. Daha sonra o olay üzerinde bir uzlaşmaya varıldı ve aslında şu anda esasen bu türlü bir soruşturma ya da şikayetin devamı kelam konusu değil. Şikayet geri çekilmiş durumda. Hasebiyle bir kovuşturma yer olmadığına dair karar bekleniyor” diye konuştu.

‘OLAY ÇEKİRDEKTEN ÇIKMADI’

Konuşmasına devam eden Yetim, “Çekirdek yerken cereyan eden bir olay. O da herhalde tahminen muhabir arkadaşlar tarafından tam anlaşılmamış. İşin içinde aslında çekirdekten çıkan bir olay da yok. Yanlış anlaşılma var. Bence temel neden tahminen o kişinin alkol kullanması olabilir. Aslında çok alkolün de neden olduğunu düşünüyorum. Yoksa çok bu türlü bir hasımlık vesaire üzere geçmişte devam eden durum da yoktu. Yani o tartışma çok anlaşılabilecek, tarafların uzlaşabileceği bir tartışma biçiminde gelişmedi. Aslında bir kelamlı tartışma oldu. Devamında tekrar bu kelamlı tartışmaya istinaden benim oradan ayrılma isteğim oldu. Sonra da bir fizikî temas. Yani aslında kolay darp denebilecek durum üzere gelişti. Lakin sonrasında hem ailenin ortaya girmesiyle annesinin oradaki müdahalesiyle vesaire o durum durdu. Ben de polisten yani bu duruma ait yardım talep ettim. Zira orada büyüyebileceğini düşündüm olayın. Yani çekirdek yerken tahminen rahatsız olmuştur, rahatsız olduğunu söylemiştir. İki kişinin bağı üzerine çıkan bir tartışma da yok. Orada karşılıklı anlaşılamama durumundan kaynaklandığını düşündüğüm bir sorun. Savcılığa yazılı müracaat yapıldı. İşin başlangıç kısmı işte o çekirdek. Açıkçası tam hatırlamıyorum biraz üstünden vakit geçti. Ailesiyle bir görüşme sağlandı” halinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.