Hadise koca yasağını deldi! Sahnede o denli bir şey giydi ki…

Mehmet Dinçer ile evlendikten sonra giysisinde bir değişime giden Hadise, sahne dansları ve kıyafetlerini rafa kaldırmıştı. Yani stiliyle da beğenilen Hadise eşinin yasaklarına yalnızca 1 ay dayandı. Bayram’ın 3. günü Kıbrıs’ta çıkan Hadise, esi üslubuna süratli bir dönüş yaptı. İşte Hadise’nin giydiği o dikkat çeken sahne kıyafeti.

EVLENDİKTEN SONRA DEĞİŞİME GİTMİŞTİ

Yaşadığı makus süreci Mehmet Dinçerler ile geride bırakan Hadise, evlendikten sonra iş ve toplumsal hayatında da düzenlemelere gitti. Ağır bir konser maratonuna başlayan Hadise, sahnede giydiği cesaretli kıyafetler yerine dekolteden uzak bir biçim benimsemişti. Ancak bu 1 ay sürdü. Yeni şekliyle da beğenilen Hadise, eski günlerine geri döndü. Kıbrıs’ta aldığı bir yerde mayo elbise usulü ile dikkatleri üzerine çeken hoş popçu, ‘Yine eskiye döndü’ yorumlarına maruz kaldı.

ESKİ ÜSLUBUNA GERİ DÖNDÜ

Eşinin ailesi ve eşinden ötürü giyinmesine ufak bır ayar veren Hadise, geçtiğimiz günlere uzun kırmızı bir tulum ile sahne almıştı. Yeni biçimi büyük beğeni toplayan Hadise için, “Soyunmadan da oluyormuş” yorumları yapılmıştı. Hadise’nin hayranları tarafından da beğenilen yeni biçimi kısa sürdü.

Kurban Bayramı için Kıbrıs’ta sahne alan Hadise, Modacı Tuvana Büyükçınar imzalı bir elbise ile sevenlerinin karşısına çıktı. Parlak ve taşlı kıyafetiyle büyük beğeni toplayan Hadise, eski günlerine geri döndü.

İşte Hadise’nin dikkat çeken o elbisesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.