Esra Erol’a Çıkan Engelli Fatma’dan Kahreden Haber! Bakın Gebe Kalan Fatma’nın Başına Ne Geldi? Evli Adama Kaçmıştı

Ekran taşıdığı olaylarla Türkiye’nin gündemini sallayan Esra Erol’dan en çok konuşulan isimlerden olan yüzde 41 engelli Fatma hakkında şoke eden bir tez ortaya atıldı. Annesi Melahat Oruç’un yardım isteği ile başvurduğu Fatma evli olan Ahmet’e kaçmıştı. Erol, tarafından geri getirilen Fatma tekraren Ahmet’e kaçarak herkesi şaşırmıştı. En son gebe olduğu öğrenilen Fatma’nın çocuğunu doğurduğu söylendi. Çocuğunu doğran Fatma’nın başına ise yeniden üzücü bir olay geldi. İşte ayrıntılar.

ESRA EROL’DA DİKKAT ÇEKMİŞTİ! FATMA’NIN BAŞINA GELEN BERBAT OLAY

Esra Erol’un en dikkat çeken konukları ortasında yer alan ve hareketleri ile toplumsal medyada uzun mühlet konuşulan 19 yaşındaki Fatma’nın hayatında sular durulmuyor. En son evli olduğu söylenen kendisinden yaşça büyük Ahmet’e kuma olarak kaçmıştı.

Annesi Melahat Oruç ise yardım istemek için Esra Erol’a başvurdu. Ailesine kavuşturulan Fatma, olay sonrasında yeniden Ahmet’e kaçtı. Daha sonra saçlarının kazıtılması ile gündeme bomba üzere düşen Fatma’nın gebe olduğu öğrenildi.

DEFALARCA AHMET’E KAÇAN FATMA HAKKINDA ÜZEN HABER

Melahat Oruç, kızı Fatma’nın %45 engelli raporu olduğunu söyleyerek yardım için Esra Erol’a başvurmuştu. Kızı Fatma’nın Ahmet isimli evli bir erkekle kaçtığını ve kumasıyla birlikte yaşadığını tez etmişti. Tezler doğrultusunda kızı Ahmet ile Fatma canlı yayına katılarak karşılıklı suçlamalarda bulunmuştu.

İddiaları da gerçek çıkan Anne Melahat ve Esra Erol’un iknaları sonrası Fatma ailesinin yanında dönmüştü. Daha sonra tekrardan meskenden kaçan Fatma Ahmet’ten gebe kalmıştı. Gebeyken azap gören ve dilendirilen Fatma’yla ilgili artık de yeni bir gelişme yaşandı. Fatma’nın bebeğini doğurduğu ortaya çıktı.

ÇOCUĞU İLE BİRLİKTE TERK EDİLDİ

Doğrum yapan 19 yaşındaki Fatma hakkında herkesi derinden üzen bir haber ortaya atıldı. Fenomenleringizlisirlarii isimli hesaba nazaran; doğum yapan Fatma, annesini hiçe sayarak kaçtığı Ahmet tarafından hastanede çocuğuyla birlikte terk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.