Ensar Vakfı Çanakkale Lideri, Faik Öztrak’ın annesinin cenaze merasimini maksat aldı

Ensar Vakfı Çanakkale Şube Lideri Sebahattin Güner’in, CHP Genel Lider Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın hayatını kaybeden annesi Ayten Öztrak’ın cenaze merasimine ait yaptığı paylaşım reaksiyon çekti.

Kocatepe Camii’nde öğlen namazının akabinde kılınan cenaze namazına, Öztrak ailesi ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra CHP Küme Başkanvekilleri Engin Özkoç, Engin Altay, Özgür Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş ve çok sayıda partili katıldı.

Cenaze namazının akabinde şahsî toplumsal medya hesabından taziye paylaşımı yapan CHP Küme Başkanvekili Özgür Özel, “Genel Lider Yardımcımız Faik Öztrak’ın kıymetli annesi Ayten teyzemizi son seyahatine uğurladık. Bir sefer daha kendisine Allah’tan rahmet değerli Öztrak ailesine baş sıhhati ve sabır diliyorum” sözlerini kullandı.

CHP’li Özel’in paylaşımına Güner’den reaksiyon çeken bir yorum geldi.

Geçmiş periyotlarda AKP’de faal siyaset yapan ve 2015 seçimlerinde milletvekili adayı olan Güner, “Ortaçağ ritüeli yapmışsınız. O ne o denli Allah rahmet. Işıklar içinde uyu deseydinize” diyerek Özel’in taziye bildirisini ti’ye aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.