Alişan’dan ‘masaj’ fotoğrafına gelen tepkilere cevap!

2018 yılında dünyaevine giren Alişan ile Buse Varol, geçtiğimiz şubat ayında evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları haberleriyle uzun süre konuşulmuştu. Kızı Eliz’in doğum günü için kayınvalide Suzan Tektaş’ın evinde gerçekleşen kutlamaya kendisinin davet edilmediği itiraf eden Varol, lüks bir otelde yaş günü partisi düzenlemişti. Alişan ise aile arasında kutlama yapmıştı. Oyuncunun evlilik yüzüğünü çıkarması, ayrılık iddiasını güçlendirmişti. Magazin gündeminden düşmeyen kriz aşıldı ve Varol tekrar alyansını taktı. Ünlü çift, ilişkilerinin üzerindeki kara bulutları tamamen dağıtmayı başardı.

‘ÜÇÜNCÜ ÇOCUK’ CEVABI

2019 doğumlu Burak adında bir oğlu ve 2021 doğumlu Eliz adında bir kızı olan 45 yaşındaki şarkıcı, son olarak üçüncü çocuğu istediği iddialarıyla adından söz ettirmişti.

Alişan, basın mensuplarının söz konusu haberleri hatırlatması üzerine, “Yok, düşünmüyoruz. İki çocuk iki dadı, üç çocuk üç dadı. Yeter, artık ekonomik kısıtlamalara gittik” yanıtını vermişti. Aralık 2021’de yaptığı açıklamada üçüncü kez anne olmak istediğini de dile getiren Buse Varol ise “5-6 sene sonra olacak şekilde üçüncü çocuğu düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“SURVİVOR’I MASAJ YAPTIRMADAN İZLEYEMEZ”

Alişan, bu açıklamasından sonra şimdi de paylaşımıyla gündem oldu. 2.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından oğlu Burak’ın televizyon karşısında masaj yapılırken görüntüsünü yayınlayan ünlü şarkıcı, gülücük emojisiyle birlikte “Survivor’ı masaj yaptırmadan izleyemez” notunu düştü.

“SADECE FOTOĞRAF ÇEKTİM”

Sosyal medyada bazı kullanıcılar, ‘masaj’ paylaşımına tepki gösterdi. Alişan ise konuyla ilgili olarak, ‘2. Sayfa’ya şu açıklama yaptı:
“Fizyoterapist bize geldi. Burak ‘Ben de masaj istiyorum’ diye tutturdu. Sadece fotoğraf çektim.”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘Survivor’ yarışmasının yeni sezonu, ‘All Star’ formatıyla 15 Ocak’tan itibaren yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.